0
Nákupní košík je prázdný

Gelové nehty - sada na gelové nehty. Pro vaše gelové nehty a akrylové nehty nabízíme kvalitní přípravky. Nabízíme pomůcky pro modeláž nehtů nebo zdobení nehtů, umělé nehty. Vytvořte si vlastní gelové nehty s barvou UV gelu dle vlastního výběru a ušetřete oproti gelovým nehtům v salónu.

i-nehty.cz - gelové nehty přináší kvalitní přípravky pro gelové nehty a modeláž nehtů jako jsou umělé nehty, uv gely, laky na nehty, sada na gelové nehty a zdobení nehtů. Manikúra i pedikúra s našimi nůžkami značky Solingen bude pro Vás potěšením. Pro Vaše gelové nehty nabízíme kompletní sortiment pro modeláž nehtů.

Doporučené zboží

Odpovědi na Vaše otázky

Může se UV gel vrstvit?
Ano, gel se nanáší ve vrstvách.

Jak dlouho se vytvrzuje jednofázový gel
Všechny vrstvy jednofázového gelu se vytvrzují 2 – 3 minuty a přitom se stírají výpotky.

Jak se dělá francouzská manikúra?
Na přírodní, připravený nehet naneste první vrstvu, vytvořte francii a pak naneste další vrstvu. Zapilujte nedostatky a naneste lesk.

Jaký je rozdíl mezi jednofázovým a třífázovým gelem?
Jednofázový gel potřebujete jen jeden. Třífázové gely potřebujete všechny 3.
Jednofázové gely by se měli nanášet ve více vrstvách, hlavně když plánujeme jejich zdobení.

Je lepší třífázový nebo jednofázový gel?
Třífázové gely se doporučují spíše pro zkušené, s jednofázovými je práce o mnoho jednodušší.

Jak zacházet s tekutým pilníkem pro odstranění přechodů mezi přírodním a umělým nehtem?
Tekutý pilník se používá hlavně k tomu, aby při pilování se tolik neprášilo. Při použití na přírodní nehty má ještě změkčující účinek.

K čemu jsou šablony na nehtovou modeláž?
Šablony se používají, když chcete modelovat přímo na své nehty místo tipů.

Jak aplikovat ozdoby na nehty?
Ozdoby na nehty se aplikují před poslední fází gelu a nechávají se spolu s ním vytvrdit v UV lampě.

Jak často by se měli měnit zářivky v UV lampě?
Pro nejlepší vytvrzování gelu by se měli zářivky měnit každých 6 měsíců.

Čím to je, že nehty odpadávají?
Problém je pravděpodobně ve špatně odmaštěných nehtech. Nebo v použití primeru. Důležité je tip správně nalepit na přírodní nehet, musí být vytlačen všechen vzduch mezi tipem a nehtem.

Proč se odlupuje gel ze špiček nehtů?
Odlupování má za následek více problémů. Může se jednat například o nevyhovující gel nebo špatná přilnavost tipů k přírodním nehtům. Zkuste před doplňováním nebo nalepením tipu zdrsnit povrch nehtu, potřít primerem a prepem nebo protiplísňovým roztokem a nakonec přidavačem gelu.  Může to být také špatnou polohou ruky v UV lampě – prsty musí být od sebe a směřovat mírně nahoru. Pokud tomu tak není tak dochází ke špatnému vytvrzení, které způsobuje odlupování.

Je nutné po poslední proceduře nehty pilovat?
Nejlepší je nehty pilovat před finální fází, pokud je budete pilovat po poslední fázi tak ztratí lesk.

Jak u francouzské manikúry udělat bílý koneček?
Naneste štětečkem bílý gel, štětec ošetřete čističem štětců a okrajem štětce vytvořte oblouček.

Kdy aplikovat primer?
Primer aplikujte na připravený přírodní nehet. Primeru stačí jen kapka, po nehtu se sám rozpije. Poté stačí chvilku počkat, než zaschne.

Jak zabránit odlupování nehtů?
Příčinou je pravděpodobně málo zaschnutý primer.

Kdy použít primer?
Primer se používá pro lepší přilnutí tipu na přírodní nehet. Primer nanášejte pouze na přírodní nehet, ne na tip, ten by mohl popraskat nebo se naleptat.


Gelové nehty a modeláž nehtů

Gelové nehty

Jsou v současné době pružnější a tenčí a částečně prodyšné pro přírodní nehet. Gelové nehty jsou vzhledově více přirozené než akrylové nehty.

Modeláž nehtů

Způsobuje občas rychlejší růst nehtů, proto se po první modeláži nehtů musí umělé nehty dříve doplnit.

Modeláž nehtů.

Gelové nehty se aplikují na jakýkoliv tvar a velikost nehtu. Gelové nehty se při modeláži vytváří pomocí nanášení vrstev gelu na vlastní nehty, který vytvrdíme v UV lampě.

Modeláž nehtů a věk

U modeláže nehtů je potřeba také brát v úvahu věk. Ženy do 30 let by měli zvolit nejčastěji francouzskou modeláž nehtů. Ženy nad 30 let by měli volit jemně pastelové barvy. Nejčastějším tvarem gelových nehtů jsou rovné konce. Pro starší ženy jsou vhodnější gelové nehty se zakulacenou špičkou.

Proč gelovou modeláž nehtů?

Modeláž nehtů doporučujeme z hlediska estetického i z hlediska slabých lámavých vlastních nehtů. Nehty jsou vaším obrazem, a když od přírody nemáte krásné nehty a chcete to napravit tak volte modeláž nehtů a gelové nehty. Je to záležitost 1 – 2 hodin, při kterých si můžete své nehty zpevnit i prodloužit.

Doporučejeme si přečíst

Třepení nehtů

Třepení nehtů může být důsledkem životního prostředí nebo vnitřních záležitostí.
Vaše nehty a kůže jsou hlavním zdrojem, chcete-li zjistit, zda je vaše tělo zdravé. Samozřejmě, že vaše nehty jsou také silně využívány v každodenní činnosti, které mohou způsobit poškození.

Číst dál...

Černý lak na nehty

Jen málo módních trendů mluví tak hlasitě jako černý lak na nehty. Tato barva okamžitě označí svého nositele jako „goth“ nebo „punk“, černý lak na nehty je rebelie v láhvi.

Stručná historie černého laku na nehty
Černé nehty nebyly vždy znamením anti. Ve skutečnosti, tmavě černé nehty znamenají v překladu bohaté, živé. Ve starověké Číně znamenali barevné nehty určité sociální postavení, obyčejní lidé používali odstíny růžové, zatímco královská rodina používala černé a červené.

Číst dál...

Návod na depilaci voskem v oblasti třísel – Bikiny depilace

Líbí se vám depilace v oblasti třísel? Přinášíme návod jak na bikiny depilaci. Tento návod je pro pravidelnou depilaci v oblasti třísel, mimo spodní linii kalhotek.

Číst dál...

Návod na depilaci obočí pomocí depilačního vosku

Depilace obočí je velmi populární, protože to je poměrně rychlé a trvalé řešení, které vydrží několik týdnů.
Doporučuji používat depilační vosk v plechovce nebo s malou hlavicí. Tyto vosky mnohem více chytí řasy než běžné studené voskové pásky a poskytnou tak mnohem hladší výsledky.

Číst dál...

Metody depilace

Touha po odstranění přebytečných nebo tmavých chloupků obvykle začíná v dospívání.  Existuje mnoho způsobů pro odstranění nežádoucího ochlupení, ale málo možností jak se zbavit chloupků natrvalo. Různé metody odstranění chloupků od starého holení až po nové způsoby pomocí laserů.

Číst dál...