0
Nákupní košík je prázdný

Gelové nehty - sada na gelové nehty. Pro vaše gelové nehty a akrylové nehty nabízíme kvalitní přípravky. Nabízíme pomůcky pro modeláž nehtů nebo zdobení nehtů, umělé nehty. Vytvořte si vlastní gelové nehty s barvou UV gelu dle vlastního výběru a ušetřete oproti gelovým nehtům v salónu.

i-nehty.cz - gelové nehty přináší kvalitní přípravky pro gelové nehty a modeláž nehtů jako jsou umělé nehty, uv gely, laky na nehty, sada na gelové nehty a zdobení nehtů. Manikúra i pedikúra s našimi nůžkami značky Solingen bude pro Vás potěšením. Pro Vaše gelové nehty nabízíme kompletní sortiment pro modeláž nehtů.

Doporučené zboží

Léto a plíseň nehtů

Většina nás v letním počasí ráda nosí sandály, žabky nebo pantofle aby nohám dopřála drobet čerstvého vzduchu. Pokud se na své nohy ale zadíváte pozorněji, zjistíte s překvapením, že nejsou v pořádku. Hodně nehtů je totiž postiženo plísní, nazývanou také onychomykózou.
Důvod plísně nehtů

Plíseň nehtů způsobují parazitické houby, kvasinky nebo plísně, které mají rády vlhko a teplo. Proto se jim také daří tak dobře na nohou. K přenosu dochází například při kontaktu s výtrusy houby, které jsou na předmětech, které používala nakažená osoba (ručník, společné sprchy, bazény, sauny).

Infekce se do nehtu dostává různými způsoby, ale nejčastější je volným okrajem odkud se pak šíří až ke kořeni. Houby pro svůj život potřebují keratin, tkáň tvořící nehet. Postupně prorůstají a rozkládají ho. Nakažený nehet se pozná podle změny barvy, tvaru a hlavně struktury nehtu.

Jak plíseň nehtů poznat

Onychomykózu poznáme podle toho, že se nehet odlišuje od ostatních (změna barvy, tvaru a struktury).

Jak léčit plíseň nehtů

Nejúčinnější je usmrtit houbu nebo zamezit jejímu růstu léky nazývanými antimykotika. Léčba trvá průměrně 6 – 12 měsíců kdy starý nehet odroste a nahradí jej nový a zdravý. Pro léčbu se používají dva postupy – celkový a místní.

Celková léčba: antimykotika se podávají ústy a tím se dostávají z krve k nehtovému lůžku. Jakmile je hladina antimykotik dostatečná přestane se houba množit a napadat tak další části nehtu. Napadený nehet začne postupně odrůstat a vytváří se tak nový, zdravý nehet.

Lokální léčba: antimykotika se aplikují přímo na nehet. Léčebné látky tak pronikají přímo do nehtu a tam ničí parazitující houby. Lokální léčba je na rozdíl od celkové hodně šetrná a nemá téměř žádné nevhodné účinky. V současné době se dají sehnat antimykotika v podobě laku na nehet, které se aplikují jednou za týden.

Prevence proti plísni nehtů

Značná část vyléčených pacientů má sklony, aby se jim onychomykóza znovu po čase vrátila. Jako prevence se dá používat antimykotický lak, který zabraňuje novému vzniknutí nákazy.

Zásady péče o napadené nehty:

- udržovat je čisté a suché, po umytí je důkladně vysušit
- nepůjčovat si cizí obuv
- v bazénu, saunách, sprchách nechodit bos
- používat bavlněné ponožky
- pravidelně dezinfikovat boty


Gelové nehty a modeláž nehtů

Gelové nehty

Jsou v současné době pružnější a tenčí a částečně prodyšné pro přírodní nehet. Gelové nehty jsou vzhledově více přirozené než akrylové nehty.

Modeláž nehtů

Způsobuje občas rychlejší růst nehtů, proto se po první modeláži nehtů musí umělé nehty dříve doplnit.

Modeláž nehtů.

Gelové nehty se aplikují na jakýkoliv tvar a velikost nehtu. Gelové nehty se při modeláži vytváří pomocí nanášení vrstev gelu na vlastní nehty, který vytvrdíme v UV lampě.

Modeláž nehtů a věk

U modeláže nehtů je potřeba také brát v úvahu věk. Ženy do 30 let by měli zvolit nejčastěji francouzskou modeláž nehtů. Ženy nad 30 let by měli volit jemně pastelové barvy. Nejčastějším tvarem gelových nehtů jsou rovné konce. Pro starší ženy jsou vhodnější gelové nehty se zakulacenou špičkou.

Proč gelovou modeláž nehtů?

Modeláž nehtů doporučujeme z hlediska estetického i z hlediska slabých lámavých vlastních nehtů. Nehty jsou vaším obrazem, a když od přírody nemáte krásné nehty a chcete to napravit tak volte modeláž nehtů a gelové nehty. Je to záležitost 1 – 2 hodin, při kterých si můžete své nehty zpevnit i prodloužit.

Doporučejeme si přečíst

Třepení nehtů

Třepení nehtů může být důsledkem životního prostředí nebo vnitřních záležitostí.
Vaše nehty a kůže jsou hlavním zdrojem, chcete-li zjistit, zda je vaše tělo zdravé. Samozřejmě, že vaše nehty jsou také silně využívány v každodenní činnosti, které mohou způsobit poškození.

Číst dál...

Černý lak na nehty

Jen málo módních trendů mluví tak hlasitě jako černý lak na nehty. Tato barva okamžitě označí svého nositele jako „goth“ nebo „punk“, černý lak na nehty je rebelie v láhvi.

Stručná historie černého laku na nehty
Černé nehty nebyly vždy znamením anti. Ve skutečnosti, tmavě černé nehty znamenají v překladu bohaté, živé. Ve starověké Číně znamenali barevné nehty určité sociální postavení, obyčejní lidé používali odstíny růžové, zatímco královská rodina používala černé a červené.

Číst dál...

Návod na depilaci voskem v oblasti třísel – Bikiny depilace

Líbí se vám depilace v oblasti třísel? Přinášíme návod jak na bikiny depilaci. Tento návod je pro pravidelnou depilaci v oblasti třísel, mimo spodní linii kalhotek.

Číst dál...

Návod na depilaci obočí pomocí depilačního vosku

Depilace obočí je velmi populární, protože to je poměrně rychlé a trvalé řešení, které vydrží několik týdnů.
Doporučuji používat depilační vosk v plechovce nebo s malou hlavicí. Tyto vosky mnohem více chytí řasy než běžné studené voskové pásky a poskytnou tak mnohem hladší výsledky.

Číst dál...

Metody depilace

Touha po odstranění přebytečných nebo tmavých chloupků obvykle začíná v dospívání.  Existuje mnoho způsobů pro odstranění nežádoucího ochlupení, ale málo možností jak se zbavit chloupků natrvalo. Různé metody odstranění chloupků od starého holení až po nové způsoby pomocí laserů.

Číst dál...