0
Nákupní košík je prázdný

Gelové nehty - sada na gelové nehty. Pro vaše gelové nehty a akrylové nehty nabízíme kvalitní přípravky. Nabízíme pomůcky pro modeláž nehtů nebo zdobení nehtů, umělé nehty. Vytvořte si vlastní gelové nehty s barvou UV gelu dle vlastního výběru a ušetřete oproti gelovým nehtům v salónu.

i-nehty.cz - gelové nehty přináší kvalitní přípravky pro gelové nehty a modeláž nehtů jako jsou umělé nehty, uv gely, laky na nehty, sada na gelové nehty a zdobení nehtů. Manikúra i pedikúra s našimi nůžkami značky Solingen bude pro Vás potěšením. Pro Vaše gelové nehty nabízíme kompletní sortiment pro modeláž nehtů.

Doporučené zboží

Návod na gelové nehty a modeláž nehtů

Příprava nehtů pro nehtový tip

Příprava nehtu je velmi důležitá pro výsledek modeláže. V případě nesprávné přípravy bude výsledek neúspěšný

Nehty vždy očistěte čističem před broušením. Čistící tampon vyhoďte, opakovaným použitím byste nanesly nečistoty zpět na nehet. Kůžičku kolem nehtu odsuňte. Nehet zbruste pilníkem 180 a odstraňte z něj všechen lesk. Nehet očistěte čističem a zkontrolujte, jestli jsou odstraněna všechna lesklá místa. Nehet by měl vypadat jako by byl poprášen bílým práškem, pokud ano, je vše připraveno k dalšímu kroku.

Lepení tipu na nehet

Tato operace je velmi jednoduchá. Transparentní tipy jsou poslední dobou více populární, ale vyžadují perfektní lepení. Nalepený nehtový tip nečistěte čističem. Všechny zbytky lepidla odstraňte, mohlo by dojít k odchlipování. I když použijete více lepidla, nepomůže to ke zlepšení přilnavosti. Používejte přesné množství lepidla na plochu, kde dochází k překryvu nehtu s tipem. Před modeláží můžete povrch tipu jemně zbrousit pilníkem pro jeho lepší přilnutí.

Modeláž gelového nehtu

Gel nepoklepávejte štětcem, hrozí vznik bublin, které pak zůstávají na povrchu. Na štětec netlačte. Nikdy nepohybujte při aplikaci gelu štětcem nahoru a dolů, štětec by se úplně od gelu měl odtáhnout jen zřídka. Nedotýkejte se štětcem nehtu. Nenanášejte gel poklepáváním, správně by se měl aplikovat nanášením jedním tahem.

Jak na celkovou modeláž

jako první nanášejte primer, tento přípravek je určen k dezinfekci a odmaštění vašich nehtů a zaručíte tak dokonalé přilnutí materiálu na váš nehet. Primer nenanášejte na umělý nehet, to by mohlo mít za následek nepřilnutí gelu. Nenahrazujte ho lihem. První vrstvu nanášejte na středový bod a směřujte směrem na konec nehtového tipu. Štětcem se snažte gel rolovat zpět ke středovému bodu. Nakonec ho roztáhněte kolem nehtového lůžka, aniž by došlo k odtažení štětce od nehtu. Vytvrďte v UV lampě. Doba vytvrzování gelu je závislá na výkonnosti UV lampy a druhu gelu.

Druhou vrstvu nanášejte od středového bodu směrem ke konci tipu. Tuto vrstvu naneste přibližně 2mm od nehtového lůžka a bočních stěn nehtu. Po přebroušení nehtu naneste konečnou vrstvu. Ta by měla pokrývat celý nehet, ale zároveň se nesmí dotknout nehtového lůžka a bočních stěn nehtu. Také můžete nanést lesk, který se dá vytvrdit v UV lampě. 

Pokud používáte jednofázový gel, vytvářejte jednotlivé vrstvy pouze tímto gelem. V závislosti na hustotě gelu mohou někdy stačit jenom dvě vrstvy.

Jak správně doplnit

Začněte rolovat vrstvu gelu u stresového bodu směrem ke konci tipu.

Návod na používání formy

Používání formy k vymodelování tipu je velmi složitá metoda, s níž se docílí prodloužení nehtu, ale výsledek za to stojí.

Formu umístěte přesně mezi nehet (nehet musí být minimálně 2mm dlouhý) a začátek prstu. Většinou budete muset formu poupravit odstřihnutím, aby se dobře přichytla kolem prstového oblouku. Tímto se docílí přizpůsobení zešikmení nehtu a výsledné prodloužení bude přesné. Použijte dřívko, které pomůže k přesnému přichycení formy. Pokud je forma přesně uchycená naneseme gel rolováním na formu a přesahující krátkou část nehtu. Pečlivě očištěným štětcem začistěte konturu a dejte do UV lampy. Poté pokračujte dle návodu v předchozí části.


Gelové nehty a modeláž nehtů

Gelové nehty

Jsou v současné době pružnější a tenčí a částečně prodyšné pro přírodní nehet. Gelové nehty jsou vzhledově více přirozené než akrylové nehty.

Modeláž nehtů

Způsobuje občas rychlejší růst nehtů, proto se po první modeláži nehtů musí umělé nehty dříve doplnit.

Modeláž nehtů.

Gelové nehty se aplikují na jakýkoliv tvar a velikost nehtu. Gelové nehty se při modeláži vytváří pomocí nanášení vrstev gelu na vlastní nehty, který vytvrdíme v UV lampě.

Modeláž nehtů a věk

U modeláže nehtů je potřeba také brát v úvahu věk. Ženy do 30 let by měli zvolit nejčastěji francouzskou modeláž nehtů. Ženy nad 30 let by měli volit jemně pastelové barvy. Nejčastějším tvarem gelových nehtů jsou rovné konce. Pro starší ženy jsou vhodnější gelové nehty se zakulacenou špičkou.

Proč gelovou modeláž nehtů?

Modeláž nehtů doporučujeme z hlediska estetického i z hlediska slabých lámavých vlastních nehtů. Nehty jsou vaším obrazem, a když od přírody nemáte krásné nehty a chcete to napravit tak volte modeláž nehtů a gelové nehty. Je to záležitost 1 – 2 hodin, při kterých si můžete své nehty zpevnit i prodloužit.

Doporučejeme si přečíst

Třepení nehtů

Třepení nehtů může být důsledkem životního prostředí nebo vnitřních záležitostí.
Vaše nehty a kůže jsou hlavním zdrojem, chcete-li zjistit, zda je vaše tělo zdravé. Samozřejmě, že vaše nehty jsou také silně využívány v každodenní činnosti, které mohou způsobit poškození.

Číst dál...

Černý lak na nehty

Jen málo módních trendů mluví tak hlasitě jako černý lak na nehty. Tato barva okamžitě označí svého nositele jako „goth“ nebo „punk“, černý lak na nehty je rebelie v láhvi.

Stručná historie černého laku na nehty
Černé nehty nebyly vždy znamením anti. Ve skutečnosti, tmavě černé nehty znamenají v překladu bohaté, živé. Ve starověké Číně znamenali barevné nehty určité sociální postavení, obyčejní lidé používali odstíny růžové, zatímco královská rodina používala černé a červené.

Číst dál...

Návod na depilaci voskem v oblasti třísel – Bikiny depilace

Líbí se vám depilace v oblasti třísel? Přinášíme návod jak na bikiny depilaci. Tento návod je pro pravidelnou depilaci v oblasti třísel, mimo spodní linii kalhotek.

Číst dál...

Návod na depilaci obočí pomocí depilačního vosku

Depilace obočí je velmi populární, protože to je poměrně rychlé a trvalé řešení, které vydrží několik týdnů.
Doporučuji používat depilační vosk v plechovce nebo s malou hlavicí. Tyto vosky mnohem více chytí řasy než běžné studené voskové pásky a poskytnou tak mnohem hladší výsledky.

Číst dál...

Metody depilace

Touha po odstranění přebytečných nebo tmavých chloupků obvykle začíná v dospívání.  Existuje mnoho způsobů pro odstranění nežádoucího ochlupení, ale málo možností jak se zbavit chloupků natrvalo. Různé metody odstranění chloupků od starého holení až po nové způsoby pomocí laserů.

Číst dál...