0
Nákupní košík je prázdný

Možnosti dopravy, ceník

Vybrali jste si v našem obchodě zboží a přemýšlíte, jakým způsobem ho zaplatíte? Pak jste na správné stránce. Vyberte si z několika způsobů. Je jen na vás, který si zvolíte.

Platba při převzetí zboží dobírkou

Dobírka patří mezi nejoblíbenější typ platby. Objednáte si zboží a zaplatíte ho poštovní doručovatelce nebo pracovníkovi spediční společnosti až při jeho přebírání.

Platba bankovním převodem

Uhraďte zboží klasickým bankovním převodem. Při volbě této varianty zašlete platbu na bankovní účet 1297821022/3030 (Air Bank) Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, které vidíte při dokončení objednávky a bylo Vám i zasláno na e-mail.

UPOZORNĚNÍ:

Při platbě předem je také nutné, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dní po potvrzení objednávky. V opačném případě budeme považovat objednávku za zrušenou.

Opakované zaslání:

Zákazník má možnost v případě nevyzvednutí zásilky požádat do 3 dnů od doby vrácení zásilky a upozornění o nevyzvednutí o opakované zaslání zásilky. V tomto případě však vyžadujeme platbu předem, kterou je nutno provést do 5-ti kalendářních dnů. Původní cena zásilky je však navýšena o nové poštovné.

Doprava

Česká pošta

Doručování zásilek Českou poštou je všem zákazníkům dobře známé. Pokud vás poštovní doručovatel nezastihne na místě doručení na první pokus, zůstane zásilka uložena na vaší dodací poště.

Ceny za jednotlivé druhy přepravy

Níže uvidíte ceny doručení. Pro větší přehlednost jsme pro vás připravili přehled všech doprav včetně orientačních cen.

 

Druh dopravy Cena
při platbě dobírkou 120 kč
při platbě předem na bankovní účet 85kč

{likebtn-off}