0
Nákupní košík je prázdný

Odstranění francouzské manikúry je velmi snadné a zvládne ji i naprostá začátečnice. Francouzské manikúry i pedikúry jsou velmi výrazné, špička nehtu je malována většinou zářivě bílá a pak vše je překryto čirým nebo růžovým leskem. Konečný vzhled je elegantní a univerzální, doplňuje všechny styly oblékání nebo příležitostí. Odstranění francouzské manikúry je stejně snadné jako odstranění běžných laků na nehty.

Pokyny pro odstranění francouzské manikúry

Co budete potřebovat:
-    Odlakovač bez acetonu
-    Bavlněné tyčky, vatové polštářky
-    Pomerančové dřívko
-    Krém na ruce
-    Starý ručník

1.    Namočte bavlněnou tyčku do odlakovače. Začněte odstraňovat lesk. Pro tmavší laky jako jsou tmavě červené nebo hnědé je lepší acetonový odlakovač, protože odstraňuje lesk snadněji.

2.     Pomocí pomerančového dřívka a vatového polštářku odstraňte lak i na konečkách nehtu. Ruce mějte položené na ručníku, aby se zabránilo poškození stolu odlakovačem. Při odstraňování laku dávejte pozor, aby se bavlněnou tyčkou zbytečně nepotírala kůžička kolem nehtu.

3.    Lesk odstraňujte tak že budete pomerančovým dřívkem pohybovat od nehtového lůžka směrem ke konečku nehtu. Opakujte tento krok pro každý nehet.

4.    Vyčistěte i prostor pod nehty opačným koncem pomerančového dřívka.

5.    Umyjte si ruce mýdlem a důkladně osušte.

6.    Potřete si ruce krémem a nehet a kůžičku nehtovým olejem. Vše dokončete použitím krému na ruce a předloktí.

Rady a upozornění
Vyhněte se použití odlakovače více než jednou týdně, pokud je to možné.