0
Nákupní košík je prázdný

Gel lak na nehty je speciální lak, který se vytvrzuje v UV lampě. Gel lak vydrží na nehtech minimálně dva týdny bez odlupování, což je mnohem praktičtější než běžné laky. Podobně je gel lak vychvalován i vzhledem k šetrnosti k nehtům oproti nehtovým tipům.

Při nanášení gel laku na nehty je nutno každou novou vrstvu vytvrdit v UV lampě. Tímto se stává aplikace gel laku nejjednodušší použití UV gelu na nehtech.

Odstranění gel laku je také jednoduché. Stačí nehet namočit do odstraňovače gel laku nebo do acetonového odlakovače, zabalit do alobalové fólie a vyčkat cca 15 minut. Někdy se stane, že zůstanou na nehtu zbytky gel laku, tyto nedostatky se odstraní pomocí kousku vaty namočeného do odlakovače nebo pomocí pilníku na nehty.

Mnoho lidí považuje gel lak na nehtech mnohem pohodlnější než tradiční manikúru nebo umělé nehty. Zpožděné odlupování laku je nejpopulárnější, protože nehty se nemusí několik týdnů udržovat. Kromě toho lze gel lak v případě, že se vám přestane líbit přetřít klasickým lakem na nehty.